İçerik Yönetim
Hizmeti

İçerik Yönetim Hizmeti

Günümüzde internet kullanımının artış göstermesi ile birlikte içerik yönetimi, marka ve tüketiciler için giderek önemli bir konu haline gelmiştir.

Sosyal medya platformlarında ve web sitelerinde, hedef kitlenin dikkatinin çekilmesi, etkileşim ve iletişim fırsatlarının artırılması için içeriklerin özgün, güncel ve sürdürülebilir yapıda olması gerekmektedir. Yazı, görsel, ses ve hareketli içerikler ile bilgilendirme amaçlanmaktadır.

Kullanıcılar için özel olarak hazırlanan içerik yönetimi; yazım, tasarım, sunum ve paylaşım süreçleri sonunda oluşmaktadır. Uzun soluklu bir hizmet olan içerik yönetimi, piyasada süren kıyasıya yaşanan rekabet ortamında, iyi bir avantaj elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Genius Teknoloji İçerik Yönetim Hizmeti

İçerik Yönetim Hizmeti
1

İçerik Tasarımı Proje Analiz ve Görüşme Süreci

Konuya dair ihtiyaç ve isteklerinizi daha iyi anlayabilmek için öncelikle sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. İçerik planlama ve diğer süreçler hakkında sizi bilgilendirerek  detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz. Bu doğrultuda verimli stratejik bir plan oluşturmak için öncelikle web sitenizi inceleyerek gereken değerlendirmelerde bulunarak bir analiz yapıyoruz.

İçerik Yönetim Hizmeti
2

İçeriklerin Güncellenmesi

Hali hazırda web sitenizde bulunan blog yazısı ve içeriklerin uygunluğunu kontrol ediyoruz. SEO performansının artırılması için yazım, imla yanlışları ve ifade bozukluklarının metinde iyileştirilmesine odaklanıyoruz. Rakip analizi yaparak, gerekli noktalarda içerik güncellemesi gerçekleştiriyoruz. Yalnızca metin olarak değil uygun görsellerle de daha özgün ve yenilikçi bilgiler yaratılmasını destekleyerek, gelişim sürecine katkı sağlıyoruz.

İçerik Yönetim Hizmeti
3

İçerik Yazımı, Sunum ve Onay

İlk kez içerik üretimi yapılması planlanan web sitelerinde ise marka imajınıza ve hedef kitlenize uygun içeriklerin oluşturulması için plan yapıyoruz. SEO uygun kodlama ile içerik yönetim hizmeti sağlayarak web sitenizin arama motorlarında değer kazanması için gereken çalışmalar yapıyoruz. En özenli şekilde hazırladığımız yazılım şemasını ve içerikleri sizin beğeninizi kazanması için onayınıza sunuyoruz. Onayın ardından yayınlanması için gereken adımları atıyoruz.

İçerik Yönetim Hizmeti
4

İçeriklerin Teslim Edilmesi ve Etkileşim Analizleri

Güncel tasarım trendlerine göre gerçekleştirilen iyileştirme ve tasarımların ardından oluşturulan hizmet planını tamamlıyoruz. Web sitesinin gelişmesi için yapılan bu içerik yönetimi hizmetinin ardından gerekli alt yapı düzenlemelerini tamamlıyoruz. Paylaşımın tamamlanmasının ardından oluşan etkileşimin analiz edilmesini sağlayarak durum değerlendirmesi sağlıyoruz. Bu analizler ile marka değerindeki gelişmeler yakından takip edebiliyorsunuz. Ayrıca gelecekte oluşturulacak içerikler için etkili bir kaynak oluşturması için de tercih edebilirsiniz.

Neden Genius Teknoloji Web İçerik Yönetim Hizmeti?

Markanızın taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak dijital platformlarda ön plana çıkmanızı destekleyecek kapsamlı bir içerik yönetimi hizmeti sunuyoruz. Her müşterimizin farklı talep ve ihtiyacı olabildiğini bildiğimiz için yapılan görüşmeler sonucunda markanın mevcut durumunu ve gelecek beklentilerini titizlikle inceliyoruz. Yaptığımız analizler sonucu etkili çözümler geliştirerek, kullanıcı deneyimini ve marka imajını olumlu yönde etkilemek için çalışmalarda bulunuyoruz. İçerik yönetimi konusunda müşterilerimize yol göstererek, başarınıza ortak olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

İçerik Yönetimi Sürecindeki Temel Yapı Taşlarımız;

  • Kapsamlı sektör ve rakip analizi
  • Güncel teknolojilerle geliştirilmiş etkili çözümler
  • Kapsamlı SEO incelemesi
  • Anahtar kelimelere uygun içerik üretimi

 

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  •