Sosyal Medya
Danışmanlığı Hizmeti

Genius Sosyal Medya Danışmanlık

Sosyal medyanın, pazarlama stratejilerindeki yeri günden güne büyümektedir. Birçok marka, pazarlama stratejilerinin büyük bir kısmını sadece sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamları ile gerçekleştirmeyi tercih eder. Bu yoğun kullanımın sonucu olarak ‘iyi içerik’ kriterleri gelişerek, rekabette artış göstermektedir. Bu sebeple bir Sosyal Medya Uzmanı tarafından geliştirilen analiz, strateji ve raporlama markanızın kitlesine ulaşmasında önem arz eder.

Genius Teknoloji  olarak sizlere profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı sağlıyor ve markanızın imajını desteleyecek stratejiler ile göz önünde olması için destek veriyoruz.

Genius Teknoloji Danışmanlık Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti

Sosyal Medya İçerik Üretimi
1

İçerik Üretimi ve Sosyal Medya Yönetimi

Her markanın, bulunduğu sektöre göre daha öncelikli kullanması gereken sosyal medya platformları bulunuyor. Bu sebeple doğru etkileşimin yaratılması için içerik üretimine başlamadan önce ilk adım olarak yer almanız gereken sosyal medya mecralarına birlikte karar veriyoruz. Belirlenen platformların tarzı doğrultusunda içerik planlaması yapıyoruz. Verilen hizmeti ya da tanıtılan ürünü kullanıcılarla buluşturmak için en doğru yaklaşımı belirleyip, bunun üzerine sosyal medya içeriklerinizi planlıyoruz. Güncel trendler ışığında, hedef kitlenize uygun olan içerik üretimini sağlayarak, markanızın ön plana çıkarıyoruz.

Genius Sosyal Medya Yönetimi
2

Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Marka Bağlılığı Oluşturmak

Sosyal Medya Yönetimi alanında, müşteri ilişkilerinin güçlendirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için hesabınızın etkileşim durumunu anlık olarak takip ediyoruz. İşbirliğimiz sırasında; yorumlara, mesajlara, beğenilere ve diğer etkileşimlere sizin için hızlı bir şekilde dönüş sağlıyoruz. Hedef kitlenizden alınan geri dönüşler sayesinde daha doğru bir analiz yaparak, beklentilerinizi karşılayacak etkili sosyal medya stratejileri geliştiriyoruz.

Genius Sosyal Medya Reklam Yönetimi
3

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Günümüzde her yaştan milyonlarca insanın kullandığı dijital medya platformları sayesinde, düşük bir bütçe ile markanızı daha geniş kitlelere ulaştırmanız kolaylaşıyor. Genius Teknoloji ve Sosyal Medya Ajansı olarak markanızın ihtiyacı olan profesyonel sosyal medya reklam yönetimini sağlıyoruz. Sosyal Medya uzmanı ekibimizin hazırladığı doğru reklam görseli ve içeriği ile markanızın potansiyel müşterilerle buluşmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Verilerinin Analizi
4

Sosyal Medya Verilerinin Analizi

Sunduğumuz Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimizin bir diğer önemli kalemi olarak, ortaya çıkan verilerin analiz edilmesini sağlıyoruz. Sosyal medya reklam sonuçlarını ve içerik etkileşimlerinden elde edilen etkileşim sonuçlarını düzenli olarak inceleyerek durumu yakından takip ediyoruz. Analiz edilen veriler sayesinde Sosyal Medya Yönetimi süreçlerinde izlenecek stratejilerimizi belirliyoruz. Bu sayede markanızın müşterileri ile olan bağını güçlendiriyoruz.

Neden Genius Teknoloji Danışmanlık Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti?

Genius Teknoloji Danışmanlık olarak müşterilerimize ilk günden bugüne butik bir Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.Her bir müşterimizin, hedeflerini ve bulunduğu noktayı en iyi şekilde anlayarak, taleplerini büyük bir hassasiyetle inceliyoruz. Yaptığımız analizler sonucunda en uygun çözümü sağlamak için strateji belirliyoruz. Piyasadaki yeniliklerin ve rakiplerinizin gerisinde kalmamak için markanızın dijital dönüşümünde yer almaktan keyif alıyor ve yaptığınız işin bir parçası olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Temel Hizmetlerimiz;

  • Trendlere uygun sosyal medya içerik üretimi
  • Sektöre uygun sosyal medya içerik üretimi
  • Sosyal medya reklam yönetimi
  • Kapsamlı sektör ve rakip analizi
  • Etkileşim yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi
  • Anahtar kelime tespiti, hashtag çalışması
  • Sosyal medya reklam veri analizi

 

Sunduğumuz kapsamlı sosyal medya danışmanlığı hizmetiyle, yalnızca siz müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Dijital dönüşüm hizmetlerimizden faydalanmak ve konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.